Naklejki elektrostatyczne

Naklejka elektrostatyczna jest naładowaną elektrycznie folią polipropylenową, który po przyłożeniu trzyma się praktycznie do wszystkich suchych powierzchni wewnętrznych takich jak szkło, metal, drewno, beton, cegła, papier, ściany, karoseria samochodowa, plexi, poliwęglan, tynk, tapety, płytki ceramiczne, marmur… i wiele innych! I to wszystko bez kleju! Jest bezbarwna lub biała. Folia ta jest przyjazna dla środowiska –wraz z podkładem podlega w 100% recyklingowi.

Dzięki zastosowanej unikalnej technologii zadrukunaklejki te podczas druku i dalszej obróbki nie tracą właściwości elektrostatycznych.
Przechowywana w temperaturze pokojowej (około 21 stopni C) i stosowana na suche powierzchnie zachowuje swoje właściwości przez okres minimum 6 miesięcy.

Firmy i konsumenci cenią łatwość aplikacji naklejek elektrostatycznych - bez pęcherzy, zmarszczek lub pozostałości kleju.

Może być stosowana z każdej strony (zadrukowanej i niezadrukowanej), więc umieszczenie komunikatu z nadrukiem na oknie wystawowym jest bardzo proste.

Naklejki te można przesuwać z miejsca na miejsce, ponownie wykorzystać lub usunąć.
Nic zatem dziwnego, że naklejki elektrostatyczne KUNKE Static zyskują coraz większą popularność wśród ludzi reklamy na całym Świecie!

Jedynym ograniczeniem jest pomysłowość twórcy. Do jej głównych zastosowań należą: materiały firm farmaceutycznych, szkoleniowych i edukacyjnych, marketing sportowy (ulotki, plakaty, karty…), punkty sprzedaży detalicznej, eventy i kultura masowa (plenerowe imprezy integracyjne, kino, teatr…), oznakowania czasowe, akcje marketingowe typu Guerilla, kalendarze, notatniki, „przypominacze”, pocztówki, gry i zabawy dla dzieci, etykiety, inserty, materiały informacyjne do mailingu, grafika targowa, banery i wiele innych niespotykanych zastosowań…