polska angielska wersja niemiecka

Naklejki dwustronne

naklejki dwustronne
- NOWOŚĆ!!! Możliwość druku na drugiej stronie naklejki CMYK+1 kolor
- Przyklejają się bez kleju do wszystkich powierzchni. Nadają się do stosowania wewnątrz budynku również grafiką do szyby – łatwo się aplikują i nie zostawiają śladów, dzięki czemu nie niszczą ścian
- Trzymają się podłoża dzięki ładunkom elektrostatycznym – mogą być używane wielokrotnie i mogą być przesuwane.
- Można je stosować w miejscach dotychczas niedostępnych dla innego rodzaju naklejek

Bardzo ważna kwestią w przemyśle farmaceutycznym jest umieszczenie informacji o leku (SIL lub CHPL) na drugiej stronie naklejki elektrostatycznej.

Dzięki innowacyjnej metodzie zadruku dajemy taką możliwość!

Naklejki te są identyczne z znanymi już na rynku naklejkami elektrostatycznymi. Wykorzystując właściwości naładowanej elektrostatycznie folii polipropylenowej PP naklejki te mogą trzymać się każdej suchej powierzchni bez zastosowania kleju. Są to najchętniej wybierane naklejki bez klejowe w Polsce. Najczęściej znajdują zastosowanie w komunikacji marketingowej oraz biurowej. Folia spełnia założenia Eco friendly, bo w 100% może zostać poddana recyklingowi. Naklejka elektrostatyczna jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie liczy się szybki montaż i demontaż oraz tam gdzie nie można zastosować żadnej innej formy reklamy z obawy przed zniszczeniem powierzchni. Folia elektrostatyczna nie lubi wilgoci oraz wahań temperatur (szczególnie niskich) dlatego wybierana jest do zastosowań indoor.